Vítejte na stránkách Chovatelské Stanice Melothie´s

21. listopadu 2008 v 17:10 | Lenka Zahorecová |  Aktuálně

Tato malá chovatelská stanice se zabývá chovem králíků plemene ZČL a ZBíč. I přes krátkou dobu působení (od začátku roku 2008) jsem já osobně pozbírala něaké ty ocenění (Cassidy, Talent) a zkušenosti, mimo jiné se mě (nám) zatím daří každým rokem odchovat kolem 10 a více pěkných mláďat, pochopitelně na prodej = jak na výstavy, tak do chovu či jako zvířata - mazlíky ;)


Sem tam máme menší problém - např. kde sehnat seno, jiné krmení, místo pro králíky, přenosky ... zatím se takové věci vždycky vyřešili (nebo se nadále řeší a táhnou - ale to je nejspíš úděl MCH, kteří se o něco snaží a mají vcelku neochotné a navíc chovatelství nenakloněné rodiče, že ...:). A tak jedeme dál, vztříc dalším úspěchům, problémům a novým poznatkům ... ovšem mě to baví, pro mě je to prostě smysl a styl života :)

Také bych ale chtěla hned na tomto místě poděkovat mé kamarádce Kristýně Chalupové z Dubňan za to, že se v době mé nepřítomnosti (což je bohužel vždy 5 dní v týdnu) stará o všechny mé i naše společné králíky, dohlíží na ně a také, že jim věnuje svůj volný čas.

Tak tolik na úvod ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.