Letem ..

2. března 2011 v 17:29 | Lenka Zahorecová |  Aktuálně
Zkáza mého počítače, mláďata od Neo, návštěva Cassidy ..

První a nejaktuálnější .. Neo porod nezvládla a tak jsem v sobotu vytahovala mrtvé mládě z kotiště. Hnízdo bylo hekticky uspořádané, trochu srsti tam a trochu jinde, bylo vidět, že samička zmatkovala. Navíc neměla žádné mléko, jak jsem po prvním prohmatu zjistila, a tak se ani nedivím - bohužel - že se stalo, co se stalo. Hned v sobotu - 26.2. odpoledne jsem ji zase dala k Talentovi, hned se zadařilo - Sammi měl 3 skoky a tak její další vrh očekáváme koncem března. Snad bude úspěšnější než ten předchozí.

Jak se zdá, Cassidy zjevně nikam neodcestuje, hledání cesty do Ostravy zamrzlo. Tenhle týden je ovšem na návštěvě u samce př. Hanáka, takže možná po odstavení mláďat .. kdo ví :) Zatím je jediná, u které jsem si jistá, že se o mláďata zvládne postarat - Neo se zatím neosvědčila a Natanaely vypadá jako jelito na první pohled, ani nemusí být březí, takže té taky moc nevěřím. No řekněte mi, který králík vytahá všechno seno z jeslí, nastele si ho pod sebe a ještě ho nejí? :D Ideální pro ni je, když má pod sebou nastláno tak 10 cm minimálně, hlavně stelivo ze záchoda ven a seno dovnitř :D Prostě magor :)

Nedávno mi doslova skapal celý PC systém, ža což můžu vřele poděkovat mému úžasnému bráškovi, kterému se do něj podařilo natáhnout vir. Já jsem samozřejmě neměla všechny fotky zálohované - buď na externím hardisku nebo na SD kartách - a tak budu muset pracně hledat a pokusit se dohledat co největší množství fotek. Je mi to opravdu líto, bylo tam mnoho fotek, k jejichž úpravě jsem se ještě nestačila dostat, nebo ty, které jsem z důvodu jejich obsahu nebo množství nechtěla zveřejňovat a upravovat a přesto jsem si je chtěla nechat - jako např. fotky zvířat po myxomatóze či podzimní fotky Britney. Ty pochybuji, že někde dohledám ..

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poslední poznámka se týká Britney, konkrétně našich 3 výstav, které jsme stilhli prozatím absolvovat. Jedná se o Národní výstavu v Olomouci a 2x DUO CACIB Brno. Ze všech zmíněných jsme si přivezli hodnocení VD, z čehož sice nejsem dvakrát nadšená, ale popravdě to sedí vzhledem k našemu výkonu a předvedení.
Teď již víme více co a jak, konečně vím, jak Bri správně postavit a tak nás čeká Krajská výstava ve Vyškově - 19.3.2011 - kde budeme úplně sami (takže velká premiéra ve tvoření hlavy :)) a snad předvedeme mnohem lepší a přesvědčivější výkon a odneseme si hodnocení V :) To bych byla opravdu spokojená :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.