Květen 2012

ZBíč vrh I - 2012

24. května 2012 v 22:39 | Lenka Zahorecová |  Aktuální vrhy
Dlouho očekávaný vrh po ZBíč samičce Neo ..

Okresní kolo Olympiády MCH - Kyjov 2012

21. května 2012 v 22:22 | Lenka Zahorecová |  Úspěchy a ocenění
Krátce - jako každý rok, tak i tento jsme se vydali reprezentovat naši ZO ČSCH Dubňany na okresní kolo Olympiády mladých chovatelů do Kyjova, které se konalo v neděli 29.4.2012 v budově střední zdravotnické školy. Já jsem šla jako vždy za králíky - II. kategorie, Kristýna taktéž II. kategorie - kynologie.

Otázky za odbornost králíků dělal stejně jako několik minulých let př. Peťa Suchánek, který byl také natolik laskavý a na okresní kolo nás zavezl. Za králíky soutěžilo celkem 10 MCH - 5 v I. věkové kategorii (2 se omluvili) a 5 v II. věkové kategorii (plný počet). Otázky shodné pro obě kategorie byli opravdu jednoduché, to stejné poznávačka.
Nakonec jsem se umístila na 1. místě s počtem bodů 48 z 50 (24 za písemný test a 24 za poznávačku).
Kristýna, samotná v II. kategorii kynologie, překročila minimální limit pro postup do dalšího kola a bez problémů postoupila dále.

Proto nám držte palce na letošní celostátní Olympiádě MCH v Čáslavi ve dnech 1. - 5.8.2012.
Naštěstí práci už mám napsanou a odevzdanou, díky bohu za to, jsem si jistá, že je určitě lepší jak má práce z minulého roku a jsem zvědavá, co na ni řekne zkušební komise. Pak jen zopakovat minuloroční výsledky za testy a poznávačku, mít trochu štěstí u obhajoby a bedna je doma :)))