Listopad 2012

Celostátní kolo - ČÁSLAV a mezinárodní kolo - ŽARNOVICA (SK) Olympiády mladých chovatelů 2012

30. listopadu 2012 v 18:03 | Lenka Zahorecová |  Úspěchy a ocenění

Je to již několik měsíců od našeho českého celostátního kola z Čáslavi, potažmo mezinárodního kola Olympiády mladých chovatelů (zkráceně OMCH) konajícího se ve slovenské Žarnovici.
Až dnes nějak nadešel ten správný čas, napsat pár řádků a informací ..
Foto a info.

Mláďata a výstavy

9. listopadu 2012 v 19:42 | Lenka Zahorecová |  Aktuálně
Jako nejdůležitější informace se nejspíše jeví ta, že všechna letošní mláďata jsou pevně zamluvena a ta, které již nepotřebuji na výstavy, jsou také prodána. Přirozeně přijímám něco jako "rezervace" na mláďata pro příští rok, takže pokud máte vážný zájem, určitě není problém se dohodnout i v relativně dlouhém časovém předstihu.

Ačkoli plánuji samostatné články, nejde se nezmínit o velice pěkných výstavních výsledcích, a to sice o čestné ceně z okresní výstavy v Břeclavi, dále další čestná cena z okresní výstavy v Hodoníně - spolu s kolekcí Čv jsem měla nejlepší kolekci výstavy! - za posouzení a foto děkuji př. Vlastíkovi Šimkovi.
Minulý víkend se také konala speciálka zakrslíků, neboli letos celostátní výstava zakrslých králíků v Tečovicích. Ani zde se má poslední kolekce neztratila a získala mi pohár pro nejúspěšnějšího MCH výstavy!
Letošní výsledky mi dělají skutečně velkou radost a doufám, že se má zvířata neztratí ani na celostátní výstavě v Lysé n. L. příští týden a také samozřejmě na Evropské výstavě v Lipsku, což bude náš letošní vrchol a zároveň závěr výstavní sezóny.


S 2 + 2 kolekce z Hodonína oc. 381,0 body a ČC. Foto př. Vlastimil Šimek