Srpen 2013

Poslední volná mláďata

3. srpna 2013 v 18:28 | Lenka Zahorecová |  Aktuální vrhy
Po zrušených rezervacích nabízím poslední 2 mláďata - samečka plemene Zakrslý bílopesíkatý černý a samečka plemene Zakrslý český luštič.

ZBíč sameček je narozen 15.5.2013, je přeléčen proti kokcidióze a očkován. Po zdravých, exteriérově pěkných a výstavně úspěšných rodičích, možno vidět. Přesto je sameček vhodný spíše na mazlíčka, má také velice ojedinělou povahu - nenechá si nic líbit a rád je středem pozornosti. Pouze do dobrých rukou a lidem, kteří se mu budou věnovat.ZČL sameček je narozen 17.4.2013, pouze na mazlíka. Bude mít typickou barvu českého luštiče, ale delšího typu, proto nevhodný do chovu. Má zvídavou a přátelskou povahu. Foto mladších mláďat je ZDE

Případní zájemci, kontaktujte mě prosím ideálně na tel. 776 043 344 - momentálně nemám přístup na internet a dostanu se sem pouze sporadicky. Více informací sdělím telefonicky.
Je zde možnost zařídit pro králíčka dopravu zdarma prakticky po celé ČR. Proto se určitě nebojte ozvat a zeptat. 21.8. budu mít sama cestu přes Brno - Olomouc - Praha, je tedy možné králíčka přivést.