Září 2017

Jak se zorientovat v králičím světě aneb výběr správného chovatele

23. září 2017 v 18:59 | Lenka Zahorecová |  Základní pravidla chovu zakrslých králíků
Čirou náhodou mě napadla myšlenka, napsat pár informací právě k tomuto tématu, jelikož vidím dnes a denně, že naprostá většina lidí nemá o tom, jak to chodí v králičím světě, vůbec potuchy. Ono ani není divu, informací je málo a zejména na internetu se čehokoli dopátrat je dost problém.

Standardní zájemce o ušáka totiž zamíří přímo do zverimexu a spoléhá se na rady prodavačky, více uvědomnělý zájemce se většinou rozhodne trochu pátrat a hledá v inzercích či googlí. V tuto chvíli nastává ten rozhodující okamžik, kdy má štěstí a natrefí na zkušeného a znalého registrovaného chovatele, který nenabízí zajíce v pytli, nebo také ne, a můžete narazit na člověka s komerčním chovem malých vymazlených miminek (nejč. stylem mám 2 rodiče, každého úplně jinak barevného, mláďata nabízím na odběr co nejdříve to jde, cenově od 1000 Kč výše), většinou takříkajíc málo muziky za hodně peněz.Mláďata na prodej

10. září 2017 v 10:54 | Lenka Zahorecová |  Volná mláďata NA PRODEJ

Aktualizace 28.11.2018:

Momentálně nemáme žádná volná mláďátka.
V případě zájmu mě však můžete kontsktovat, mláďata očekáváme na začátku roku 2019.Pro více informací mě prosím kontaktujte, děkuji.